skip to Main Content

PRIVALUMAI

Naujų namų langai žvelgia į Antakalnio krantą, į tekančią upę ir žalią šlaitą, į bėgantį vilnietį. Mūsų miestas pulsuoja gyvybe ir pokyčiais – o besikeičianti Neries pakrantė puošiasi naujais takais ir kasmet mums tampa dar atviresnė. Gera – kai palei upės krantą namo gali parbėgti, parminti, pareiti. Savo pasirinktu teisingu gyvenimo tempu.

DAUGIAU ERDVĖS

Pirmo aukšto butai turės savo privačius, aptvertus kiemelius ir terasas – puikus laikas ir dar daugiau erdvės. Visuose butuose montuojami panoraminiai, grindis siekiantys 2,40 m aukščio langai, kurie į namus pakvies saulę ir gaivų paupio orą. Be to, jie bus itin platūs: nuo 2,2 iki net 4,5 m pločio!

PAKRANTĖS ŽAVESYS

Neatsiejama projekto dalis – Neries krantinės atgaivinimas ir pritaikymas poilsiui bei laisvalaikiui. Projekto plėtotojas įsipareigoja sutvarkyti aplinką ir priešais namą esančią krantinę.

VARDAI IR PATIRTIS

Modernios architektūros 4 aukštų namas suprojektuotas Algirdo Kaušpėdo architektų studijos. O projekto vardas – „Antakalnio krantas“ – organiškai gimė A. Kaušpėdo mintyse, vos susipažinus ir pradėjus dirbti su projektu.

privalumai-10

VIDAUS DURYS

GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA

„Antakalnio kranto” pasitikėjimą pelniusi A+ klasės medinių langų ir durų gamintoja MEGRAME MEDIS dovanoja geriausios kainos kodą aukščiausios standartų klasės vidaus durims.

SUSITIKIME
PAKRANTĖJE

VISADA MALONIAI LAUKIAME

sandra

SANDRA GRINKIENĖ

Mob. telefono numeris:
+370 685 87 595
El. paštas:
info@antakalniokrantas.lt

TURITE KLAUSIMŲ? RAŠYKITE:

PROJEKTO PARTNERIAI: